Лист з майбутнього.

Просмотр 2 сообщений - с 1 по 2 (из 2 всего)
  • Автор
    AL-EX
    Участник

Мені вже виповнилось дев’ять рочків, і я вже маленький свідомий громадянин своєї країни. Досконало знаю рідну мову, а російську мову хоч і не знаю, але зневажаю. Я пишаюсь своєю маленькою, але славною Батьківщиною. Хочу з гордістю повідомити, що я вже маю всі громадські права, окрім права бути обраним, яке надається з десяти рочків.

Я мешкаю в столиці нашої країни – місті Львів. Раніше кляті москалі, яких я ненавиджу, хоч і не разу не бачив, називали моє місто Львов і ця принизлива назва до теперішнього часу зберіглася на деяких картах і книжках. Пам’ятайте будь ласка, якщо ви десь будете бачити цю ганебну назву, то знайте, що це місто фактично має назву Львів, і наразі в ньому розташована найбільша військова база Цивілізації в нашому регіоні.

Наше місто дуже чудове. Найбільш чудове в ньому звичайно Центр Сороса і військова база Цивілізації. Для їх будівництва були завезені будівельні матеріали з самої Цивілізації.

Коли я був зовсім маленьким, старий водив мене на екскурсію до Центру Сороса, щоб своїми руками доторкнутися до справжньої Цивілізації. Мені здалося, що мені влаштували зустріч з Господом Богом Нашим. Від білосніжного мармуру в мене потемніло в очах, а коли відчинились ворота і мене накрило потоком теплого світла, я взагалі втратив свідомість.

Наші будівлі не такі, вони побудовані із кізяків і пір’я, але ми також намагаємося підтримувати високий рівень життя…

Пізніше я звичайно зрозумів, як все чудово для мене влаштовано. Інші діти в нашому класі не були такі Модифіковані. Вони постійно байдикували і хуліганили. Це все тому, що на них не впливали Цукерки Для Поведінки – новітня розробка Цивілізації. Батьки іноді їх цькують і тьопають. Але роблять це щоб цього ніхто не бачив. Бо якщо хтось про це дізнається дитину забирають на виховання від батьків в Центр Молодості Цивілізації. Звідти діти вже не повертаються, так як стають Обраними і починають допомагати Цивілізації розробляти прогресивні технології. Саме завдяки новітнім розробкам Центру, середня тривалість життя представників Цивілізації досягла 130 років.

Я бачив, старий Мерьки лупцював її прямо по дупі. А Мерька мовчки терпіла це неподобство. Вона не знала, як їй пощастило, що я все це бачив, та миттєво доніс в Центр Молодості Цивілізації. Наразі Мерька Обрана, а її старий неділю плакав від щастя.

Насправді у Мерьки гарний старий. Йому просто багато років, вже за 70, у нас зазвичай стільки не живуть, саме тому він багато сучасних речей не розуміє. Він має прізвище Клименко. Зараз таких прізвищ у молодих українців практично немає, тому, що ми нестримно інтегруємося в Цивілізацію. Йому було б доречно змінити прізвище на Климен або Клименкоу. Но старий вже звик, до цього і не хоче нічого змінювати. Проте від дуже поважний. Кажуть в нього багато орденів та медалей. Але я жодного разу не бачив, так як свій мундир жодного разу не вдягав. Але він їх точно має.

Коли Мерька ще не стала Обраною, вона казала, що її старий командував Ліквідаційним Загоном та саморуч спалив напалмом п’ятсот москалів на Майдані Незалежності в Києві. Це було в Святковий день Страти київських москаликів. Зараз звичайно такими речами пишатися недоречно, тому, що ми зараз Цивілізована країна, але з іншої сторони це частина Нашої історії, яку ми повинні поважати. Тим більше треба розуміти, що іншого способу позбутися диких москалів в нас не було, адже тільки в одному Києві їх було так багато.
    Хоча ми розуміємо, палити це погано і негуманно, можна було б повісити чи втопити, але всі каштани на Хрещатику порубали на дрова, завдяки москальському дорогому газу, а Дніпро помілів, і втопити там можна хіба шо немовля.

Років за десять Цивілізація висловила струрбованість, щодо зайвої жорстокості тих подій. Я розглядаю це, як розумну політику. Тому, що неможна уподібнюватися москалям та дикунам, а відразу вести себе правильно.
    Звичайно це не просто. Но ми поступово стаємо Цивілізованими і демократичними, і все це завдяки допомозі Цивілізації.

Я казав відносно Києва. Було таке місто на Східній Україні… Но зараз жити там фактично неможливо. Кажуть що на колишній головній базі Цивілізації в Києві підірвалась якась невеличка ядерна бомба, чи то її москалі підірвали. Мені точно невідомо. Проте Мерькин старий казав, все що не робиться все на краще. Тому що в Києві все одно залишилось багато москалів, які вільно ходили по вулицям та примушували наш народ робити дикощі…

Такщо зараз, коли Києва вже немає, ми стали ще ближче до Цивілізації і Європи.

Sergey Efremoff
    Участник

+

BR,
    SE

Просмотр 2 сообщений - с 1 по 2 (из 2 всего)
  • Для ответа в этой теме необходимо авторизоваться.